KONST / Litografier / Färglitografi 14719489
nr 1471 9489
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 4/205, daterad -93. Färglitografi, bildmått: 28x40, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:28:29
26/5 11:24:07
100 kr
30/5 19:23:30